Úvod

Vila Veronika se nachází na pravém břehu lipenského jezera v klidné části obce Přední Výtoň. V novostavbě, která byla dokončena v roce 2002, nalezne zájemce o ubytování tři apartmány.

Dva v prvním poschodí, které disponují dvěma ložnicemi a čtyřmi lůžky dohromady. Třetí apartmán, který je situován v přízemí, má jednu ložnici s dvojicí pevných lůžek plus jednu rozkládací pohovku. Každý z apartmánů má plně vybavenou kuchyň (lednice, kamna, mikrovlná trouba) a televizi se satelitem.

Ubytovaní mohou taktéž využít zahradu o výměře 1000 m2. Zde je připraveno posezení, zastřešená pergola a gril. Okolí je vhodné pro rozmanité spektrum činností ve Vašem volném čase. Písečná pláž se nalézá pouhých 300 metrů od vily. Pravý břeh Lipna je protkán desítkami kilometrů cyklostezek. V těsné blízkosti vily je les, což je v letních měsících houbařův ráj. Po náročném dni můžete využít bowling centra přímo v Přední Výtoni, zajet si do bazénu na Marinu nebo vyzkoušet bobovou dráhu v Lipně nad Vltavou.

Až do Přední Výtoňe Vás doveze autobusový spoj z Českých Budějovic, z Českého Krumlova i z Kaplice. Vlakem se dostanete na zastávku Lipno nad Vltavou, odkud je to do Přední Výtoně necelých pět kilometrů. Pokud k nám přijíždíte autem, je možné od jara do podzimu využít převozu na trase Frymburk - Frýdava. Od vily je to cca 5 km k hraničnímu přechodu Přední Výtoň - Guglwald, další přechod je Zadní Zvonková - Schöneben, od vily vzdálený 12 kilometrů a k cestě do sousedního Rakouska můžete využít i hraničního přechodu Studánky - Weigetschlag u Vyššího Brodu.

Ať již se rozhodnete navštívit náš kraj v kterémkoliv roční období, budete mít spousty možností, jak naložit se svým volným časem. O jara do prvního sněhu můžete brázdit naše cyklostezky, v zimě naopak využít nedalekých lyžařských areálů Kramolín a Hochficht, v létě na Vás čeká houbařský ráj a pohodové koupaní v lipenském jezeře. Je na Vás, v které roční období dorazíte, my vám jen můžeme slíbit, že nudit se určitě nebudete.

Červen 2023

Po

Út

St

Čt


So

Ne
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Galerie
Vila Veronika
 

 

 

Rezervujte si apartmán +420 775 655 373, vilaveronika(z)seznam.cz